Už jenom 6 dní do konce literární soutěže!

literární soutěž

Už za šest dní ukončím literární soutěž knižního blogu Svět knih. Poté během celého týdne budu pročítat jednotlivé soutěžní povídky, kterých už přišlo opravdu spousta a hledat tři nejlepší, které odměním knižními cenami. Deset nejlepších povídek pak vezmu a vložím do prvního ebooku Světa knih, který si budete moci na stránkách stáhnout.

Pokud tedy máte ve svém šuplíku fantasy nebo sci-fi povídku, o kterou byste se rádi podělili s našimi čtenáři. Rozhodně si ji neschovávejte a pošlete ji společně s vaší adresou na můj e-mail: stanislava9919@gmail.com.

Moc se na vaše povídky těším.

Píšete rádi povídky o kosmonautech, upírech, čarodějích či o konci světa? Přihlaste se do literární soutěže a pošlete svůj výtvor do 31. července 2017. Ty nejlepší povídky odměním zajímavými cenami a zveřejním na stránkách knižního blogu Svět knih (http://svetknih.funsite.cz/)

Téma: sci-fi, fantasy

Rozsah povídky: libovolný

VýhryNa první tři výherce budou čekat zajímavé knižní odměny. Jejich povídky také zveřejním na stránkách Svět knih. Ovšem to není vše. Prvních deset nejlepších povídek vložím do krásného ebooku, který bude dostupný ke stažení, zde na stránkách blogu. Tímto výtvorem se budete moct pochlubit mezi svými kamarády, rodinou i přáteli na sociálních sítích. Ebook bude doplněný o krásné fotografie a obrázky, které můžete také zaslat do literární soutěže. Obrázky, které zašlete budou zveřejněny v ebooku také odměním zajímavými cenami. 

Nezapomeňte připsat k povídce také celé vaše jméno a adresu, abych věděla, kam mám výhru zaslat. 🙂 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *