O čem vlastně Svět knih je a co zde naleznete?

Svět knih

Považujete se za knihomola? Toužíte býti spisovatelem nebo již dokonce jste? Milujete se začíst do příběhu plného vzrušení, lásky a dobrodružství? Máte načteno stovky knih a státe hledáte nové, které by si našly místo ve vaší knihovně? Představuji vám blog o knihách neboli Svět knih! Jedinečné místo pro všechny knihomoly a pisálky.

Zde najdete svůj prostor. Místo, kde můžete sdílet svá díla i ukázky svých děl. Inspirujme se a podporujme se navzájem!

Ať už jste bezmezný milovník četby, nebo si jen občas rádi něco přečtete, Svět knih je tady pro vás! Co vše na této stránce naleznete?

Svět knih

Pokud jste se zamilovali do poezie

Součástí tohoto blogu je rubrika Básně, kde najdete přehlídku těch nejkrásnějších básniček od různých autorů. Dovedete si představit lepší filozofickou chvilku, než při čtení básní a s kávou v ruce? Básně jsou kouzelné v tom, že každý si v nich najde přesně to, co hledá. Ať už je vám smutno, jste zamilovaní, zklamaní, máte těžké dny nebo jste šťastní… vždy existuje báseň, která prohloubí vaše pocity a dá vám naději, že nejste na světě sami, někdo cítí totéž a pochopí vás.

Pokud si píšete do šuplíku

Na blogu Svět knih najdete také tipy na literární soutěže. Nepřemýšleli jste již někdy, že je na čase přestat psát pouze do šuplíku a nechat vidět vaši tvorbu celý svět? Pokud jste do psaní zamilovaní, pak tyto soutěže zajisté oceníte. Za zkoušku nic nedáte, důležité není vyhrát, ale zúčastnit se!

Přihlaste se do druhého ročníku literární soutěže blogu Svět knih. Končí už 30. července 2017.

Svět knih

Pokud máte chuť na kvalitní čtení

Rubrika Povídky vám nabízí články všeho druhu. Od těch veselejších, až po ty k zamyšlení. Jsou to články, tedy povídky, které na každé webové stránce na internetu nenajdete. Povětšinou jsou to bulvární zprávy nebo rádoby vtipné články s poutavými titulky… Tyto povídky jsou čtivé a smysluplné. Je možnost, že vám něco předají a to se v dnešní době cení!

Pro ty, kteří rádi dumají a přemýšlej nad smyslem života, je tu rubrika Úvahy! Na světě se najde nespočet milovníků úvah. Je to útvar sice na psaní složitý, ale výsledky obvykle stojí za to. Ne jedna úvaha ve vás zanechá stopu.

A jste-li beznadějným romantikem či romantičkou zavítejte do rubriky Romány, která vám poví příběh poutavý a samozřejmě plný lásky!

Svět knih

Pokud hledáte tipy na knížky

Na správném blogu o knihách by samozřejmě neměly chybět recenze na již přečtená díla. Tato rubrika patří bezesporu mezi ty nejoblíbenější. Miliony lidí po celém světě, než sáhnou po nějaké knize, zeptají se internetu, co si o ní myslí. Pomůže vám zjistit, zda si knihu koupit, zda vás bude bavit, na co se připravit, jestli je to pro vás to pravé. Určitě vám to pomůže a ušetří čas!

Na tomto blogu samozřejmě nechybí ani aktuality, novinky a zajímavosti ze světa knih. Informujte se, mějte přehled!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *