Recenze knihy: Odvrácená tvář lásky

Autor: Colleen Hoover

Žánr: Román, pro ženy

Nakladatelství: Ikar Česká republika

Děj: Tate se rozhodne, že chce žít líp, a proto se přestěhuje do nového města ke svému bratrovi. Po zvláštním seznámení s Milesem, který je blízký přítel jejího bratra se ale vše v Tatině životě mění. Vášeň mezi ní a Milesem je hmatatelná, ale Milesovi něco brání v bližším seznámení s ní. Proto si určí dvě pravidla: ,,Neptej se na minulost.“ a ,,Nepočítej s budoucností.“ Nejsou přátelé, jen známí co spolu spí. Ale co když se zamilují? Je Miles ochoten odkrýt kostlivce z Minulosti?

Názor okolí:

Tohle byla bomba!!!! Tahle kniha mi přirostla k srdci hned na začátku.

Tohle byla jedna z těch mála dokonalých knih, které se vám zakousnou do srdce a nesete si je sebou už na pořád. Nejdřív jsem nevěděla co od této knihy čekat, ale jakmile jsem se dostala za prvních pár stránek, věděla jsem, že jsem po delší době našla knížku, která je s velkým K. 

Můj názor: Podle mě je kniha velmi poutavá a čtenáře opravdu osloví. Nemám moc ráda prolínání minulosti s přítomností, ale v téhle knize jsem za to byla naopak ráda, protože jsem zoufale chtěla vědět, proč se Miles bojí zamilovat. A ten důvod, který k tomu měl jsem opravdu nečekala. Opravdu poznal odvrácenou tvář lásky, její krutost.

Hodnocení knihy:

  • Obal: 3/5
  • Děj: 5/5
  • Kniha celkově: 9/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *