Pomalu se blíží konec literární soutěže. Nezmeškej možnost mít svou povídku na stránkách blogu a v ebooku!

literární soutěž

Na začátku jara jsem vyhlásila velkou literární soutěž pro všechny pisálky a knihomoly. Milujete fantasy a sci-fi? Pak se nezapomeňte přihlásit do literární soutěže, která konči už 31. července 2017.  Ale ještě pro rekapitulaci, jak zní celé zadání?

Svět knih vyhlašuje druhou literární soutěž pro mladé autory, pisálky a milovníky prózy.

literární soutěž

Píšete rádi povídky o kosmonautech, upírech, čarodějích či o konci světa? Přihlaste se do literární soutěže a pošlete svůj výtvor do 31. července 2017. Ty nejlepší povídky odměním zajímavými cenami a zveřejním na stránkách knižního blogu Svět knih (http://svetknih.funsite.cz/)

Téma: sci-fi, fantasy

Rozsah povídky: libovolný

VýhryNa první tři výherce budou čekat zajímavé knižní odměny. Jejich povídky také zveřejním na stránkách Svět knih. Ovšem to není vše. Prvních deset nejlepších povídek vložím do krásného ebooku, který bude dostupný ke stažení, zde na stránkách blogu. Tímto výtvorem se budete moct pochlubit mezi svými kamarády, rodinou i přáteli na sociálních sítích. Ebook bude doplněný o krásné fotografie a obrázky, které můžete také zaslat do literární soutěže. Obrázky, které zašlete budou zveřejněny v ebooku také odměním zajímavými cenami. 

Pošli svou povídku na e-mail: redakce.svet.knih@centrum.cz a získej zajímavé výhry a možnost zveřejnění tvé práce na stránkách knižního blogu Svět knih a také v prvním ebooku literárních prací. Nezapomeňte připsat k povídce také celé vaše jméno a adresu, abych věděla, kam mám výhru zaslat.

Z důvodu několika problému s doručením, zasílejte své soutěžní povídky na adresu: stanislava9919@gmail.com

O Svět knih 109 Článků
Svět knih je první blog o knihách, který píše svou velkou knihu. Autorem zde může být každý, kdo má co nabídnout dalším čtenářům. Přidejte se i vy a pišme společně knihu o knihách, příbězích a sami sobě. Jsem Stanislava Vaďurová. Miluji psaní, slova a příběhy. Mám ráda fantasy příběhy, které mi otvírají brány do tajuplných světů. Večer po tmě se bojím u hororových příběhů se svým přítelem a láskou mého života, ve dne sním o mém dokončeném románu, na kterém pracuji, když zrovna nepíši pro jeden ze svých blogů, či pro zákazníky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*