Kde najdeme lidi hovořící o knihách? Zkuste knižní blogy!

V dnešní době se čím dál víc rozvíjí masová média, jako je televize, radio a hlavně internet. Proto už není divné, když na ulici potkáte kluka nebo holku, kteří jdou s mobilem před obličejem a natáčí se při všem, co dělají. Ano, to jsou Youtubeři. Ale o YouTubu se dnes bavit nebudeme, to už udělala Péťa v článku přede mnou. My spolu dnes projdeme další místa, kde lze knihy najít, a to jsou internetové blogy.

jarmoluk / Pixabay

Blog, blogger nebo třeba webnode. Tohle všechno jsou platformy nabízející komukoliv, aby si založil vlastní webovou stránku, tzv. blog, kde může psát. O všem možném, ale i nemožném. A jelikož dnes se budeme bavit o knížkách, našla jsem vám pár blogů, kde najdete buď tipy na knížky ke stažení nebo recenze a další zajímavé informace. Takže mi nezbývá nic jiného, než začít.

Help for everything

Tento blog není o recenzích, ale o knihách samotných. Najdete zde několik docela slavných knížek v přístupním režimu online, takže psaný text přímo na webu. Ale i několik odkazů na místa, kde si některé knihy budete moci stáhnout zcela zdarma. Najdete zde knihy jako Hvězdy nám nepřály, slavnou triologii Fifty shades nebo například docela zajímavou knížku Odvrácená tvář lásky, která mě docela zaujala. Nebo snad něco na večer od Christen Lauren? Tak jako tak..Blog najdete zde: http://help-for-everything.blog.cz/

Oldiefan / Pixabay

Maydi story

Další dívka, která miluje knihy. Tak jako já, samozřejmě. Musím se přiznat, že na tyto stránky jsem zavítala již mnohokrát, a to vždy, když jsem nevěděla, co bych si měla přečíst. Na tomto blogu totiž najdete odkazy snad na vše, co by vás mohlo svým způsobem zaujmout. Od těch strašidelných knížek, až po ty zamilované románky pro ženy. Příspěvek vždy obsahuje anotaci k dané knize a poté již odkaz samotný. Máte chuť si něco přečíst? Ať už ve vlaku nebo škole o přestávce?

Jistě zavítejte sem:  http://maydi-story.blog.cz/

condesign / Pixabay

Nebo recenze?

Toužíte snad i po nějaké té recenzi? Na tomto blogu je najdete. Je tady několik článků s touto tématikou. Najdete zde i různé knižní soutěže, které stojí za vyzkoušení.

Tyto weby vám mohu opravdu doporučit, jelikož je sama využívám. První dva více, třetí méně, ale za shlédnutí stojí opravdu všechny. Takže klikněte na odkaz a začtěte se do nějakého krásného příběhu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *