fanfikce jurský svět

Fanfikce Jurský svět ( Claire´s baby)

Byla noc Claire a Owen spali po dlouhé noci plné lásky . Ráno se Owen probudil Claire ještě spala nechal ji spát a šel udělat snídani. Claire se mezitím vzbudila a šla do kuchyně . Dobré ráno popřál Owen Claire která mu to oplatila stejnou větou a úsměvem. Po snídani šli do práce.

O PÁR TÝDNŮ POZDĚJI

Claire se ráno necítila dobře když se vzbudila zvracela . Owen zrovna šel na záchod .Viděl Claire jak zvrací ,Claire si v pořádku ? zeptal se .Je mi špatně odpověděla Claire . Musíš k doktorovi poručil ji Owen. Ok špitla Claire. Tak vyrazili . Doktor říká GRATULUJI!! Budete rodiče . Claire i Owen se divili oni a rodiče ? Owen Claire objal. Druhý den to Claire řekla v práci , všichni ji gratulovali. Claire bylo každé ráno špatně. jednou když  byla v práci udělalo se jí špatně byla zrovna ve Velíně, a stalo se bylo jí zle a pozvracela se tam . Musela tedy domů . Když se Owen vrátil z práce Claire ležela na gauči a spala . Owen ji dal pusu a povídá spi sladce.

 

o pár měsíců později už miminko kopalo , Claire byla štastná . Jednou ráno jí ale bylo moc špatně a zvracela spala na gauči . Chudinka zvracela 3krát za den. Byla už u konce 8 měsíce hladila si bříškoa přemýšlela o om že bude matkou. bylo jí hezky . už se moc těšila i když  zvracela častěji než na začátku těhotenství . Ale její radost byla silnější než nevolnost . O několika týdnů později jednou ráno………………………………………………………………….. Claire šla na záchod bylo jí zle hůř než jindy.  zvracela dlouho.  A pak jí to došlo ….. RODÍ .. OWENE ! zavolala . Owen přiběhl Claire upadla owen ji zachytil oba věděli že do porodnice to nestihnou Claire musí rodit doma . Owen ji pomohl do postele . Claire měla silné bolesti a křičela .. ááááááu . Pšššš utěšoval ji Owen to bude dobré . klid . Claire zatlačila . Owen vykřikl už vydím hlavičku… Ehh Claire se snažila měla bolesti rodila . TLAČILA!  už je skoro venku . Owen vytáhl mimčo ,Claire omdlela . Owen miminko umyl dětatko . pak přišel za Claire podal ji ho ze slovy je to děvče Claire se usmála . Je celá po tobě usmíval se Owen i po tobě špitla s úsměvem Claire. BYLY RODIČE

 

 

 

KONEC

One Reply to “fanfikce jurský svět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *