Stáhni si zdarma ebook “Pište blog jako král”

ebook

“Psaní je brána do mnoha světů”

Tak zní mé heslo, kterým se řídím už mnohá léta. Psát jsem začala už jako malá holka. Začalo to psaním krátkých povídek a příběhů, ze kterých se staly mé první příspěvky na blogu. No dnes bych je raději nikde nevystavila, ale v té době to byl pro mě velký pokrok.


Psaní příběhů mi však nestačilo a blogování bylo něco nového. Poutalo mě to k sobě a já jsem věděla, že blog má mnohem větší potenciál, než si mnozí myslí.
Během pár měsíců, můžete získat na svůj blog bohatou návštěvnost, ale jen pár lidí vám na sebe zanechá kontakt, přihlásí se k odběru novinek, nebo napíší komentář pod článek.

Využijte potenciál blogu naplno a začněte psát příběhy, které budou prodávat vaše služby bez vaší pomoci.

Ať už jste student a přivyděláváte si tvorbou webů, maminka na mateřské, která na svém malém eshopu prodává oblečení a hračky po svých ratolestech nebo úspěšný podnikatel či majitel firmy, který prodává své zboží a služby na internetu.
Všichni potřebují ke své propagaci blog. Nejenom, že se předvedete ve světle odborníků, ale také můžete díky článkům podpořit prodej svých služeb a výrobků. Ať už fyzických či virtuálních.
Nebojte se. Psaní není žádná věda a vést blog na svých stránkách dokáže opravdu každý.
Ve svém novém ebooku jsem sepsala několik rad a tipů pro začátečníky, které vám pomohou psát lepší a čtivější články. Pomůže vám najít první témata pro váš nový blog, ale také se dozvíte, jak důležité je SEO.

To vše v přehledně sepsaném ebooku “Pište blog jako král

Nečekejte, až na váš web narazí první zákazníci. Dejte jim najevo, že víte, co prodáváte a jste v tom dobří. Přineste jim zajímavé články ze svého oboru, pomáhejte jim s výběrem vašich služeb a inspirujte je k nákupu právě u vás.

Ještě než si stáhnete ebook “Pište blog jako král,” podívejte se na krátké video, co vše vás v ebooku čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *