Vyprávění skřítka Potměšilka “O tajemném elfovi”

„Jsi ochotná riskovat?“ řekl místo pozdravu, když vcházel do svíčkami osvětlené ložnice. Vztekle zvedla svůj pohled od napínavé pasáže, kterou právě četla. Tolik nesnášela, když ji někdo vyrušil právě v okamžiku, kdy hrdina z fantasy románů pozvedá své meče ke svému nepříteli. Tolik milovala to chvění jenž jí probíhalo celým jejím tělem. Téměř bez dechu očima hltala černá písmena na zažloutlých stránkách.

Napnuta se v očekávání náhlého přívalu adrenalinu a vzrušení. Scény které popisovala vybledlá kniha jí její fantazie promítala jako film na stříbrné plátno v jejím nitru. Milovala okamžiky, kdy se jinak ctnostný hrdina měnil v krvežíznivé monstrum, aby si zachránil život svým uměním meče a i když si to posléze vyčítal a kajícně si nadával do zrůd, ona jej omlouvala, ba co více obdivovala pro tyto chvíle, kdy nad ctnostným srdcem hrdiny, vyhrál prach obyčejný pud sebezáchovy. Byla si téměř jistá, že je v tom cosi erotického. Něco, co nedokázala slovy popsat. Bylo to tak vzrušující, že při každém dalším souboji, kdy její knižní idol zažíval stále dokola nebezpečná shledání se zrůdnými tvory, aby se sám proměnil v lovce tak krvežíznivého, že se jej všichni báli, ona se zdráhala dýchat, protože cítila jak jí celým tělem pulzuje energie, která by mohla přerůst v nezměrný orgazmus. Kolikrát si představovala, že jejího hrdinu by mohl přemoci i jiný, o poznání příjemnější, pud, než-li ten co se mu stával nepřítelem. Snila o něm. Stál odhalený v tlumeném světle chladné jezdkyně v plné jeho elfí kráse. Zbavený všech ctnostných představ a ideálů se na ni hladově vrhá. Bezbožně ji chytá za boky a se zuřivostí dravce do ni zběsilé vniká a přiráží pořád dál v rytmu šílené vášně, která může připravit člověka o rozum. Pološílená obtáčí své nohy okolo jeho pasu, aby mohl hlouběji do ní a při každém dalším přírazu cítí jak ji mušlička vlhne. Zakloní hlavu a hlasité vzdychá. Líbá ji na šij a užívá si, jak její bílá kůže je v ostrém kontrastu s jeho tmavou ebenovou pokožkou. Líbilo se mu, jak se v jeho náručí svíjí ve vášnivém tanci.

Její představa se rozplynula jako dým. Chtěla na neznámého vyštěknou, ať jde ke všem čertům, ale při pohledu na něj se jí slova zadrhla v krku. Stál tam jen v kožených kalhotách a na tváři pobavený úsměv. Využila prvních pár vteřin, aby si jej prohlédla. Vysoká postava s pevným vyrýsovaným hrudníkem, který sem tam zdobila nějaká ta jizva. Měl něžný chlapecký obličej, ale jeho oči prozrazovaly, že rozhodně před vámi nestojí dítě, ale muž. Světlé vlasy mohly být za denního světla blonďaté, ale záře svíček jim propůjčovala půvab měsíčních paprsků. Šero v místnosti mu zbarvovalo kůži do tmavého odstínu a ona by přísahala, že i jeho oči měly levandulový nádech.

Mlčky položila knihu, která měla být pro dnešní večer její jedinou společnicí, na noční stolek. Vstala a nechala saténový župánek spadnout k jejím kotníkům. Tajemný muž se ani nepohnul, ale i přes jeho očividnou snahu zůstat v klidu se mu rozechvěly svaly na nohou a rukou. Chvíli jen stáli a užívali si tu intimní atmosféru, která je obklopovala. Velmi pomalými kroky se vydala k němu, aniž by z něj spustila oči. Těžce polkl a jeho dech se zrychlil. Zastavila se kousek od něj. Cítil na své hrudi teplo jejího těla. Něžně ho pohladila po tváři. Byla hladce oholená. Zadívala se mu do očí a věnovala mu jeden lehký sotva znatelný polibek na rty. Vydechl a ona se na něj sladce usmála. Zajela mu svými prsty do hustých vlasů a lehce se špičkou svého jazyka dotkla jeho horního rtu. Vzrušeně vydechl a uvěznil ji ve svém objetí. Začal ji vášnivě líbat.

Líbal ji, když ji zvedl do náruče. Líbal ji, když ji odnášel na černým saténem povlečenou postel. Líbal jí, když jí ruce hrubě držel nad hlavou. Líbal jí, když ji rukou zajel mezi stehna a začal prsty dráždit její už tak vlhkou svatyni. Líbal ji, dokud nezalapala po dechu, pak na chvíli ustal, ale prsty do ní vnikl tak hluboko, že zaklonila vzrušením hlavu. Vychutnával si pohled do její tváře. Líbilo se mu jak se jí zúžily panenky, jak pootevřela ústa, aby se z nich mohl vydrat lehký vzdech. Líbilo se mu, jak zaklonila hlavu a vydala mu na pospas svou šiji. Chopil se příležitosti a svými rty a jazykem jemně dráždil kůži na jejím krku a mezi jejími stehny, na svých prstech, ucítil jak dobře udělal. Usmál se a opustil magická místa na jejím krku, aby se rty zmocnil jejích purpurových bradavek, které pod tíhou vzrušení ztvrdly a povstaly. Mírně se prohnula v zádech. Prsty do ní zajel ještě o něco hlouběji a začal ji dráždit. Vzdychala. Pak ji volnou rukou vzal pod krkem a hrubě ji přitlačil k posteli. „Lež.“ řekl drsně. Poslechla ho. On se přesunul k jejímu klínu a jazykem dráždil její poštěváček, zatím co jeho prsty zajížděly hluboko do její mušličky. Zmocnila se jí agónie. Zmítala sebou pod proudy vzrušení. Prsty mu zajela hluboko do vlasů a přitiskla si ho blíž k lasturce. Pochopil a jeho počínání se stalo rychlejší a vášnivější. Cítila jak se jí kundička máčí, jak v ní narůstá obrovská vlna vzrušení. Prohnula se v zádech a vykřikla. Ucítil na své tváři potůček její rozkoše a žíznivě z ní pil. Chvíli se bavil tím, jak vzrušeně reaguje na lehký dotyk jeho jazyka. Užíval si každý vzdech, který se jí vydral z úst, při každém polibku, který věnoval její zvrhlé kundičce.

Vymanila se z jeho objetí a donutila ho si lehnout. Teď bylo na ní mu to všechno splatit a ona nechtěla být nic dlužna. Vzala ho do ruky a rytmickým pohybem nahoru a dolů mu začala projevovat přízeň, kterou před chvílí projevil on jí. Vášnivě ho políbila. Téměř propadla v extázi, když na jeho rtech ucítila chuť svého nektaru vášně. Jejich jazyky se proplétaly ve vášnivém tanci. Odtáhla se od něj. Chtěla pocítit i jeho chuť. Nespustila z něj oči. Dívala se na něj, když se pomalu sunula k jeho rozkroku. Vzala si jeho chloubu do úst a jazykem dráždila jeho žalud. Podvědomě ji vzal za vlasy a jako svoji oddanou služebnici vedl její další počínání. Před očima se mu na okamžik zatmělo a svaly se rozechvěly. Zasáhla ho vlna neskonalé rozkoše. Cítil jak pod doteky jejího jazyka přichází o rozum. Vzdychl, zaklonil hlavu a užíval si její pozornost. Když v tu chvíli přestala. Překvapeně otevřel oči a pustil její vlasy. Věnovala mu jeden zvrhlý úsměv. V očích ji nebezpečně jiskřilo. Pokud by věřil na sukuby, byl by si jist, že se budou tvářit podobně. Čekal co se bude dít. Položila mu své malé dlaně na ramena a nasedla na něj. Jen co se jeho úd dostal do její úzké štěrbinky zasáhla ho další vlna rozkoše. Bezmocně polkl a zadíval se na ni. Usmívala se. Vskutku sukuba. „Můj hřebečku.“ zašeptala vzrušeně a pak začala vysedávat. Cítil jak se okolo jeho penisu její štěrbinka pěkně sevřela. Přivádělo ho to k šílenství. Zprvu se to snažil potlačit. Nechtěl se udělat moc rychle a připravit se o další představení. Nakonec to vzdal a nechal se plně unést jedinečností okamžiku. Byla tak stažená. měl pocit jako by se ho snažila rozmačkat, ale slast, kterou mu to přinášelo , stála za ten risk. Díval se jí do upocené tváře. Měla zavřené oči a rozcuchané vlasy. Byla tak divoká, tak rajcovní, tak sexy. Chtěl, aby se udělala zároveň s ním. Vzal ji za boky a povzbuzoval ji. Začala přirážet s takovou vervou, že měl pocit jako by se mu snažila vyhnat duši z těla. Líbilo se mu jak si to začala užívat. Cítil jak se ještě víc stáhla a jak vlhký klín najednou má. „Pojď, pojď moje bohyně.“ šeptal ji vzrušeně. Cítil jak tempo ještě více zrychlila. Jezdila na něm jako na divokém koni a on cítil, jak v něm narůstá vzrušení. Zaklonil hlavu, zatajil dech a všechny svaly na těle se mu napnuly. Ona vykřikla. Právě ve chvíli kdy svým semenem vystříkal její kundičku, ucítil na svém penisu horkou šťávičku její mušličky.

Vyčerpaně mu padla do náruče. Políbil ji do vlasů. „Jsi nejlepším milencem na světě Temný elfe.“ zašeptala a usnula. Pousmál se nad představou, že by on měl být idol z fantasy románů. Ale co? Ona mu splnila jeho nejtajnější sen, tak ať je po jejím. Opět ji políbil do vlasů a pak ji něžně položil na polštář a do rukou ji dal její knihu. Ještě jednou se na ni podíval a spěšně odcházel.

autorka Jiřina TÝLOVÁ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *