Sbírka povídek literární soutěže knižního blogu

sborník

Jak jste si možná všimli, proběhly na blogu jisté úpravy.

Ano. Už se nejmenuje Svět knih, ale Vikate. Jak vznikl tento název a proč byla třeba změna, vám možná povím v některém dalším příběhu.

knižní blog Vikate

Nyní se však vrátíme k podstatě dnešního článku. Sbírka povídek je dokončena! Do pozdních nočních hodin jsem ještě dokončovala poslední úpravy, ladila obálku a celý text, abych vám mohla přinést perfektní výsledek. Vítězům ještě jednou srdečně blahopřeji a přeji mnoho úspěchů v další tvorbě.

Sbírka povídek s názvem “POSLEDNÍ CESTA” představuje soubor deseti povídek autorů, kteří přispěli do literární soutěže svými výtvory. Jedná se o skutečně povedená díla, které si zaslouží takovouto formu prezentace.

Stáhněte si sbírku povídek a přesvědčte se sami.

poslední cesta

STÁHNOUT

Přeji příjemné počteníčko!

Nově si také můžete stáhnout všechny vítězné povídky ve formátu pdf. Najdete je na konci povídky anebo v knižním obchůdku.

Už brzy tam naleznete nejčtenější a nejoblíbenější povídky knižního blogu Vikate. I ty si můžete stáhnout do svých tabletů či laptopů a číst si je i když nebudete na mém blogu. A to není vše. Knižní blog také připravuje další novinky jako rozhovory s autory, román na pokračování nebo vlastní sérii knih, ale o tom zase někdy příště 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *