Píši si deníček: Nápady všude, času málo

Jaksi mě teď nápady nepřestávají opouštět, stejně jako velká chuť se do nich ihned pustit a vše realizovat. Ovšem toho času pro jejich realizaci mi jaksi nepřibývá :(.

Právě pracuji na novém projektu pro vás a to na měsíční blogové výzvě pro váš blog. Inspirací mi byla má vlastní proměna blogu a jelikož vím, že spousta z vás buď začíná a nebo přechází třeba na novou doménu, nové téma či jiné, převedla jsem svou proměnu blogu do měsíční výzvy pro vás.

Výzva nese název “BLOGEREM NA ÚROVNI, aneb 30ti denní VÝZVA pro tvůj BLOG a už teď si ji můžete zakoupit v kouzelném obchůdku.

“30ti denní výzva pro tvůj blog” je takovou očistou pro váš blog i vaši osobnost. Načerpáme společně novou inspiraci. Projdeme si pár užitečných odkazů a předám vám několik svých tipů pro blogování.

Už jste někdy snili o tom, že se stanete dalším Malcolmem Gladwellem, Ernestem Hemingwayem nebo Stephenem Kingem?

Pokud jste spisovatel, pak je odpověď zřejmá.

Ale v dnešní době se stále více spisovatelů obrací k přístupnější platformě:

Blogování.

Nebudu ti lhát: Stát se lepším blogerem a vést úspěšný blog není snadné. Pokud se však budete řídit mými tipy, můžete začít s poutavým obsahem za pouhých 30 dní a blogovat jako úspěšný profík.

Jak to bude výzva probíhat?

Po objednání blogerské výzvy vám přijde do e-mailu balíček s výzvou a bonusy. Výzva je ve formátu e-booku a každý jeden krok je novou kapitolou, která obsahuje popis kroků, mé doporučení, rady a tipy, užitečné odkazy a hlavně můj postup práce na dané výzvě, aneb jak jsem to provedla já a jak to dopadlo.

Některé kroky vám zaberou chviličku času, jiné vám mohou zabrat třeba celý den, někdy i dva.

A co bude balíček blogerské výzvy obsahovat?

V balíčku k této výzvě jsem připravila pro všechny “výzvaře” unikátní balíček užitečných bonusů v hodnotě “999 Kč” zcela ZDARMA, který získáte ihned s objednáním balíčku.

  • Blogovací plánovač: Unikátní pdf. soubor, který obsahuje jednotlivá témata výzvy přehledně vypsaná. Každé téma má svoji samostatnou stránku, kterou můžete využít pro vepsání poznámek k tématu, náčrtu osnovy nebo napsání svých myšlenek k danému kroku. Můžete si jednotlivé kroky rozepsat už dopředu, podle toho, co vás ke kterému kdy napadne a budete tak vždy připraveni ve výzvě pokračovat.
  • Tematický blogerský kalendář 2021: Připravila jsem pro vás měsíční kalendáře, ve kterých najdete mnoho místa pro naplánování příspěvků pro váš blog či další osobní věci. nechybí ani místo pro poznámky či inspirace na každý týden.
  • E-book “Jak na poutavý příspěvek”: Sepsala jsem pro vás 5 kroků k poutavému článku na vašem blogu. Díky jednoduchým krokům, které jsou v e-booku dopodrobna vysvětleny i s ukázkami, snadno napíšete klidně i svůj první příspěvek na blog, který budou čtenáři skutečně číst.
  • Checklist k e-booku: K e-booku ode mne získáte také přehledný checklist, ve kterém si můžete jednotlivé kroky k poutavému článku odškrtávat, abyste věděli, na co jste ještě zapomněli.
  • Plánovač pro sociální sítě: Co správnému blogerovi nesmí chybět? Sdílení svých příspěvků na sociálních sítích. Získáte ode mne přehledný plánovač pro vaše sociální sítě, s dostatkem místa pro poznámky a také přehledným seznamem blogerských skupin, kam své příspěvky můžete sdílet.
  • Seznam užitečných odkazů a pluginů: Sepsala jsem pro vás také přehledný seznam užitečných odkazů, kde brát inspiraci nebo hledat radu či seznam nezbytných pluginů pro správného blogera na úrovni.
  • Přístup do uzavřené skupiny “výzvařů”: Zakoupením výzvy získáte také přístup do uzavřené skupiny, kde společně budeme diskutovat k problematice daného dne, sdílet své úspěchy i neúspěchy a navzájem si pomáhat.

Cena blogerské výzvy “BLOGEREM NA ÚROVNI, aneb 30ti denní VÝZVA pro tvůj BLOG” je pouhých 149,- tak co, přidáš se i ty?

Již brzy vypustím oficiální kampaň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *