Chcete uspět na internetu? Tito dva muži vám v tom poradí

jak uspět na internetu

Knih o podnikání na internetu, affiliate a tvorbě webových stránek je opravdu velmi mnoho. Vydělávat na internetu se dá dnes opravdu v jakékoliv oblasti, pokud máte dobrý plán a strategii máte šanci uspět. Kniha “Jak uspět na internetu” může být pro někoho trochu nezáživná, ale jelikož je velmi úzká, snadno ji přečtete za jedno odpoledne. Pokud váháte proč ji číst, povím vám, že se určitě dozvíte mnoho skvělých poznatků a postřehů.

  • Autor: Adamec Jiří a Prokop Michal
  • Nakladatel: Blue Vision
  • Jazyk: česky
  • Pořadí vydání: 1.
  • Rok a měsíc vydání: 2016/01
  • Počet stran: 140

Nedovolí vám přestat číst

Když jsem na knihu narazila v městské knihovně, kam se chodím pravidelně učit, váhala jsem, jestli si ji mám půjčit. Než jsem se definitivně rozhodla, alespoň jsem si v ní zalistovala. Jak jsem tak stála v té řadě polic plných knih, začaly minuty pomalu běžet. Kniha mě natolik upoutala, že jsem zapomněla kolik je vlastně hodin.

Z mého začtení mě probudil teprve příchozí hovor od mého snoubence. Nakonec jsem si knihu půjčila domů, abych si ji mohla dočíst celou. Knihu přečtete za jeden večer. Je plná užitečných rad, nápadů a inspirace.

Anotace knihy: 

Jak uspět na internetu? Zkušení online podnikatelé vás seznámí s nejnovějšími online trendy a možnostmi jejich praktického nasazení. To vše s maximálním důrazem na jednoduchost, srozumitelnost i pro naprostého laika a specifičnost českého prostředí.

Seznámí vás s nejužitečnějšími nástroji, které můžete potřebovat pro tvorbu e-shopu, prodejního webu nebo jednoduché webové prezentace. Předvedou nástroje českých vývojářů pro správu kontaktů nebo zákaznickou podporu.

Jestliže začínáte podnikat na internetu, tato kniha vám bude neocenitelným průvodcem, který ukáže cestu. Ukáže vše od výběru a registrace domény, výběr webhostingu, spuštění webové prezentace a realizaci případných prodejních kampaní. Vše s důrazem na jednoduchost a cenovou nenáročnost zvoleného řešení.

Poradí, pomůže, napoví

jak uspět na internetu

Kniha vám pomůže od registrace domény, přes instalaci WordrPressu, výrobu loga, sběr kontaktů do databáze až po e-mailing, prodej a správu kontaktů.

V každé kapitole je podrobně popsáno, jak máte postupovat. Čím upoutat návštěvníky na vašich stránkách, aby vám nechali svůj kontakt v podobě e-mailu. Jak se o takové zákazníky posléze starat i mnoho dalších tipů a doporučení včetně konkrétních názvů stránek, pluginů apod.

Podívejte se na ukázku z kapitoly “Prodáváme a fakturujeme

„Fakturační nástroje musejí samozřejmě splňovat nároky dané zákonem a legislativou, což FAPI bezezbytku splňuje, a strčí tak do kapsy i nejrůznější zahraniční moduly pro WordPress, které často bývají přeložené do češtiny, ale naprosto nekorespondují s tím, jak má podle zákona například vypadat daňový doklad.“

Pokud máte zájem o přečtení knihy, určitě doporučuji podívat se do vaší městské knihovny, jestli ji zde nemají a vypůjčit si ji. Opravdu za to stojí. Pokud chcete knihu mít ve své knihovničce, jako já si všechny oblíbené knihy ihned kupuji, pak doporučuji tyto stránky, kde mají knihu za opravdu velmi nízkou cenu.

Opravdu doporučuji knihu začadit do seznamu knih k přečtení. Mnoho se naučíte a také se dozvíte věci, které jste třeba doposud ještě neslyšeli nebo nevěděli. Stejně jako já, narazila jsem také na několik nových postřehů, které mě motivovali a posunuli dál.


Zdroj fotografie: Kosmas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *