#DENICKOVANI – 5. část: Vítejte v novém roce 2021, aneb ohlédnutí za tím minulým

A je to tu! Nový rok už nás přivítal pod svůj kabát. Vánoce utekly jako voda a doufám, že jste si přečetly zajímavosti z mého e-booku: “Velká kniha o Vánocích, aneb vše o nejkrásnějším období roku,” kterou jste si mohli stáhnout na mém blogu v bočním panelu nebo pod článkem v odkaze.

„Dobrý začátek vede k dobrému konci.“

Walther

Vánoce u nás proběhly docela fajn. Malý měl konečně radost z nadílky od Ježíška a rozbalování dárečků i jejich obsahu, jelikož už byl starší a tudíž se na to i trošku těšil. Přes den když trošku zlobil, pověděli jsme mu, že když nebude hodný, nepřijde Ježíšek a nedonese mu dárečky, jak rychle dělal hodného :D, největší radost měl z vláčkodráhy, kterou dostal od tety a také s velké sbírky malých angličáků, které přímo miluje. Radost nám také udělala policejní garáž na auta a u babiček to byla magnetická stavebnice a dětské autíčko na dálkové ovládání. No popravdě z něj asi měli radost spíš dospělí kluci, ale to už je trochu jiná konverzace 😀

Náš stromeček i s nadílkou od Ježíška… Co tam asi bude? 🙂

U mě se nesl konec roku trochu v pracovním nasazení. Plánovala jsem novinky na další rok pro svůj blog a také jsem dokončovala nespočet restů, které jsem zameškala během roku. Chtěla jsem do nového roku vstoupit s čistým štítem a uspořádaným plánovačem.

Povedlo se mi to. Vytřídila jsem si e-mailové schránky, roztřídila hromadu odkazů v Google Keep aplikaci a také naplánovala všechny své nové projekty do velkého plánovače a vyhradila si čas na jejich rozpracování v novém roce.

Byla jsem na sebe pyšná, že jsem to všechno hezky zvládla a dokonce se mi podařilo začátkem roku roztřídit hromadu fotek, co jsem měla nastahované v počítači a roztřídit je do jednotlivých složek, abych v nich měla pořádek a systém a snadno pak mohla začít tvořit nová rodinná alba.

Přes 3000 fotek dalo práci na celý týden po nocích. Ale stálo to za to.

Zdroj fotografie: https://www.freepik.com/

A co pro vás letos chystám?

  • Budu pokračovat v psaní SÉRIE COPY článků, kde se dozvíte další mé postřehy a rady z mé kariéry copywriterky….
  • Začátkem jara plánuji dokončení velké blogerské výzvy, která bude již brzy v předprodeji na blogu. Více o výzvě najdete v článku z minulého roku, kde jsem se o výzvě již zmiňovala …. “Píši se deníček: Nápady všude, času málo”
  • Již brzy začne také nová série článků pro začínající blogery, kde se dozvíte vše o blogování – jaké platformy pro blogování jsou dostupné, které jsou nejlepší a proč, jak na nich založit blog, jak si vybrat vhodné téma, inspirace na témata pro první články, jak si poradit s tvůrčím blokem apod….
  • Chystám pro vás také pár novinek v Knižním obchůdku, které budou dostupné někdy během konce jara a postupně budu přidávat další a další…
  • Připravuji pro vás také nový online projekt, ale mám vymyšlené dva koncepty, takže vám ještě nedokáži prozradit, na jaké téma přesně nový projekt bude. Budu si to ještě muset dobře promyslet, ráda bych zvládla letos spustit oba projekty, ale těžko říct, kolik volného času mi můj chlapeček dopřeje 🙂
  • A samozřejmě začnou opět balíčky recenzních článků na přečtené knižní novinky i mé srdcovky, které jsem nemohla v policích v knihkupectví či knihovně ponechat – no když byly otevřené, teď nakupuji výhradně online, což není zcela můj šálek kávy, ale když musíš… 🙂

Nový rok jsme oslavily doma s manželem. V televizi nic moc nedávali, tak jsme si postahovali filmy a udělali pěkný filmový večer s dobrým občerstvením, co jsem přichystala. Dítě spalo, takže ideální pohodička.

A to by bylo z úvodu do nového roku asi vše. A co vy? Jaké máte plány na letošní rok? A jak jste završily oslavy toho minulého? Povězte mi o tom v komentářích nebo mi napište na mé FB stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *