SBÍRKA POVÍDEK literární soutěže knižního blogu

Jak jste si možná všimli, proběhly na blogu jisté úpravy. Dlouhá odmlka, dítě…stala se ze mě máma a neustále si stěžuji, že nemám čas. Rozhodla jsem se to změnit a opět pro vás psát aktivně a předat vám všechny myšlenky, které mě v té pauze napadly.

A než se spustí lavina nových témat, akcí a všeho dalšího, co pro vás letos chystám, chci vám připomenout sbírku literárních povídek autorů, kteří vyhráli poslední soutěž.

Sbírka povídek s názvem “POSLEDNÍ CESTA” představuje soubor deseti povídek autorů, kteří přispěli do literární soutěže svými výtvory. Jedná se o skutečně povedená díla, které si zaslouží takovouto formu prezentace.

Stáhněte si sbírku povídek a přesvědčte se sami.

poslední cesta

STÁHNOUT

Přeji příjemné počteníčko!

Už brzy zde najdete připravovaný e-book ZDARMA, pro všechny začínající blogery, kteří by si rádi vytvořili svůj blog, ale tápou, jakou platformu si vybrat. I ten si můžete stáhnout do svých tabletů či laptopů a číst jej i když nebudete na mém blogu. A to není vše. Můj blog také připravuje další novinky jako rozhovory s autory, inspirující články plné fantasy tématiky, román na pokračování nebo vlastní sérii knih, ale o tom zase někdy příště 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *