#DENICKOVANI – 2. část: Nová brigáda?

„Začátek, je ta nejdůležitější součást každé práce.“

– Platón klasický řecký filozof -427 – -347 př. n. l.; Zdroj: https://citaty.net/temata/prace/

Asi minulý víkend jsem tak projížděla nabídky na brigády v okolí. Doma mě to už krapet nebaví, neustále stejný koloběh: dítě, domácnost, vaření, praní, uklízení…. Řekla jsem si, že chci změnu a že bych ráda zkusila přivydělat si jinak, než od PC psaním článků.

Když jsem procházela brigády, zaujala mne jedna na “Poradce v oblasti zdravého životního stylu,” což mne velmi zaujalo. Nějaké zkušenosti z oboru mám z dob psaní článků pro magazíny a poslední dobou mne toto téma velice zajímá a tak jsem neváhala a poslala tam životopis.

Nečekala jsem, že se mi někdo ozve, jako při jiných nabídkách, ale v týdnu mi volala paní, že by se mnou ráda udělala informační pohovor přes messenger, vzhledem k situaci jaká tu s covidem je, není možné se setkat osobně. No byla jsem překvapená, ale souhlasila jsem.

Včera jsme měly po telefonu zmiňovaný informační pohovor a podle toho, co mi paní říkala, to zní jako velmi zajímavý druh přivýdělku a brigády. Není to časově náročné, mohu si to uzpůsobit dle svých možností a mohu to dělat i s malým, což je pro mě velké plus.

Řekla jsem, že si však musím vše dobře rozmyslet, což je pravda. Nemohu se s dítětem vrhnout do všeho jen tak po hlavě. Ano, teď když manžel marodí a ještě dlouho bude je to fajn, mám kdykoliv potřebuji hlídání, ale až bude chodit do práce nepůjde to tak jednoduše a na to musím myslet.

Dnes mám za úkol:

  • Projít si všechny pro a proti dané práce.
  • Promyslet si, jak bych to časově zvládala.
  • Kolik času bych práci mohla věnovat.
  • Kolik klientů bych byla schopná měsíčně mít.

To jsou mé úkoly, co se týče rozhodnutí, zda brigádu vezmu nebo ne. Upřímně jsem však nakloněna tomu, ji vzít, jelikož už dlouho mám stále stejný koloběh doma, tudíž stereotyp ala hadra a chce to prostě změnu.

Jak se nakonec rozhodnu, vám určitě napíši v dalším příspěvku z mého deníčku. Tak se těšte.

A co vy? Máte při dětech nějakou brigádu nebo podnikání? Napiš mi o tom dolů do komentáře 😉

Krásný den,

S láskou Vaše Viky 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *