Nejkrásnější dárek pro babičku a dědečka

tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu

Jsi maminka nebo tatínek a přemýšlíš, čím bys letos obdaroval babičku a dědečka? Chceš pro ně krásný vánoční dárek, ale ne jen tak ledajaký? Přináším ti jeden skvělý tip na vánoční dárek, který bude vždycky 100% originál.

Koupit vánoční dárek v obchodě umí každý druhý, ale darovat dárek od srdce to je teprve něco. Když vybíráme vánoční dárky, měli bychom myslet hlavně na obdarovanou osobu.

 • Co ji baví?
 • Co by jí udělalo největší radost?
 • Co ji nejvíce charakterizuje?
 • Co je její největší sen?

Položte si tyto otázky a jistě najdete ten nejdokonalejší dárek. Někdy postačí nakoupit či vyrobit několik drobností, které má obdarovaný rád a zabalit je do velkého balíčku. Jindy můžete použít předem připravenou šablonu a vytvořit dokonalý dárek jako třeba stolní kalendář pro babičku a dědu.

tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu

Tento nejmilejší kalendář je skutečně báječný. Nejen že je plný prostoru pro vlastnoručně kreslené obrázky vnoučat, ale také zde najdete pranostiky, citáty, tipy a zajímavosti na každý týden. Je to sice malá drobnost, ale věřím, že udělá radost každé babičce a dědečkovi, protože budou mít celý rok před sebou obrázky svých vnoučátek, budou se jimi moct pochlubit přátelům a i když bydlí jejich nejbližší desítky kilometrů daleko, pořád je budou mít u sebe.

tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu

Součástí kalendáře jsou krásné samolepky, kterými můžete vyzdobit stolní kalendář pro babičku a dědečka nebo je použít pro volná místa na obrázky. Nechybí zde ani inspirace, jak je možné vytvořit obrázky k jednotlivým měsícům.

Krásné dětské malůvky přímo vybízí k podobným obrázkům, které potěší každou babičku a dědečka.

tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu

Často přemýšlíme nad tím, jakým dárkem na Vánoce babičku nebo dědečka opravdu potěšit. Výtvory vnoučat bývají pro prarodiče tím nejcennějším. Týdenní stolní kalendář zase tradičním a užitečným pomocníkem. Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu v sobě kloubí obojí. Stane se tak dárkem, který vzbudí nadšení u vánočního stromečku a zároveň bude přinášet radost a užitek po celý rok.

Podle Heuréky patříme mezi 4 nejprodávanější kalendáře na českém trhu. Velmi si vážíme vaší důvěry.

vánoční dárek pro babičku a dědu

Každý měsíc má prostor pro nový a originální obrázek vnoučátek. Kdybych měla prcka, tak ho nechám ať babičce a dědovi nakreslí obrázky sám, ale jelikož se náš prcek narodí až v červenci, tak letos budu kalendář zdobit sama.

Skvělou výhodou je možnost místo obrázků, nalepit fotografie, výstřižky z oblíbených časopisů či knih. Udělat koláže nebo krásné abstraktní malby. Ten volný prostor, který máte k dispozici na dokončení kalendáře je jen váš a jak ho využijete je skutečně na vás.

Napadlo mě však pár tipů, o které bych se s vámi ráda podělila:

 • Básnička o babičce a dědečkovi
 • V měsíc narozenin babičky její fotografie z mládí
 • V měsíc narozenin dědečka jeho fotografie z vojny
 • V měsíc výročí jejich svatby fotografie jejich svadby
 • V měsíc narození vnoučat jejich fotografie jak byly maličké (nebo pokud očekáváte jako já miminko, tak fotografie z ultrazvuku)

Jistě vás napadne ještě mnoho tipů, jak vyzdobit tento krásný stolní kalendář. Pokud ano, napište mi o tom dolů do komentářů.

vánoční dárek pro babičku a dědu

Velice pěkná je možnost napsat na začátek kalendáře osobní věnování, které určitě potěší. Když se tak dívám na tu prázdnou stránku, může to být:

 • společná rodinný fotografie
 • obrázek babičky a dědečka s vnoučaty, který nakreslíme podle fotografie
 • otisky ručiček s podpisem
 • básnička, kterou děti složí babičce a dědovi
 • krátká pohádka nebo příběh z výletu, kde byly vnoučata s prarodiči

Využít se dá tato prázdná stránka skutečně na cokoliv. Je to skvělý prostor, jak babičce a dědovi poděkovat za to, jak moc svá vnoučata milují a ony zase milují je.

Stejně jako spousta spokojených zákazníků přede mnou, tak i já jej hodnotím jako opravdu úžasný tip na vánoční dárek, ale i pěkný dárek k narozeninám či výročí svatby. 

Pokud ještě váháte, co pořídit babičce a dědečkovi, pak tento stolní kalendář stojí za to!

Potěšte své nejbližší tím nejkrásnějším dárkem, který řekne více než 1000 slov. Doplňte kalendář o oblíbenou bonboniéru a zabalte do hezkého balíčku. Takový dárek potěší nejvíce 🙂

Navíc pokud si objednáš „Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu 2018“ do 7. prosince. Získáš automaticky druhý kalendář zcela ZDARMA! (Platí i při nákupu více kusů např. koupíš 4 kalendáře, dostaneš tedy další 4 kalendáře ZDARMA)

Pro objednání „Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu 2018“ 1+1 ZDARMA zadej v objednávce tento unikátní slevový kód 9EQT4YYS

ALE POZOR! Nabídka platí pouze do 7.prosince 2017 !!! Tak si pospěš!

tipy na vánoční dárky pro babičku a dědu

One Reply to “Nejkrásnější dárek pro babičku a dědečka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *