Literární soutěž magazínu Svět knih o nejkrásnější sci-fi/fantasy povídku

Internetový magazín Svět knih vyhlašuje druhou literární soutěže pro mladé autory, pisálky a milovníky prózy.

Píšete rádi povídky o kosmonautech, upírech, čarodějích či o konci světa? Přihlaste se do literární soutěže a pošlete svůj výtvor do 31. července 2017. Ty nejlepší povídky odměníme zajímavými cenami a zveřejníme na stránkách internetového magazínu Svět knih (http://svetknih.funsite.cz/)

Téma: sci-fi, fantasy

Rozsah povídky: libovolný

VýhryNa první tři výherce budou čekat zajímavé knižní odměny. Jejich povídky také zveřejníme na stránkách magazínu Svět knih. Ovšem to není vše. Prvních deset nejlepších povídek vložíme do krásného e-booku, který bude dostupný ke stažení na stránkách magazínu. Tímto výtvorem se budete moct pochlubit mezi svými kamarády, rodinou i přáteli na sociálních sítích. E-book bude doplněný o krásné fotografie a obrázky, které můžete také zaslat do naší literární soutěže. Obrázky, které zašlete a my je zveřejníme v e-booku také odměníme. 

Pošli svou povídku na e-mail: redakce.svet.knih@centrum.cz a získej zajímavé výhry a možnost zveřejnění tvé práce na stránkách magazínu a v e-booku. Nezapomeňte připsat k povídce také celé vaše jméno a adresu, abychom věděli, kam máme výhru zaslat.

Z důvodu několika problému s doručením, zasílejte své soutěžní povídky na adresu: stanislava9919@gmail.com

14 Replies to “Literární soutěž magazínu Svět knih o nejkrásnější sci-fi/fantasy povídku

    1. Dobrý den Michale, žádné limity v naší literární soutěži nejsou. Kdo má chuť a rád píše, může nám zaslat svou povídku na naši e-mailovou adresu.

    1. Ahoj Berenika, ano je to možné. Do soutěže je možné zaslat libovolný počet příspěvků 🙂

  1. Dobrý den,
    chtěl jsem poslat povídku do této soutěže, zkoušel jsem to dvakrát na uvedenou emailovou adresu, ale pokaždé se mi to vrátilo jako nedoručitelné. Můžete mi prosím poradit co mám dělat? S povídkou byla docela práce, nerad bych, aby přišla na zmar, děkuji.

  2. Dobrý den, chci se zeptat, zda by mohla být pro tuto soutěž zajímavá povídka, která je zasazena do historie a faktor fantasy je spíše v zázraku než čemkoliv jiném.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *