Literární soutěž magazínu Svět knih o nejlepší povídku

opuštěná

Internetový magazín Svět knih vyhlašuje první literární soutěže pro mladé autory, pisálky a milovníky prózy.

Píšete rádi povídky o lásce, přírodě, rodině, životě, fantasy světě, či jiném tématu? Přihlaste se do literární soutěže a pošlete svůj výtvor do 19. prosince. Ty nejlepší povídky odměníme zajímavými cenami a zveřejníme na stránkách internetového magazínu Svět knih (http://svetknih.funsite.cz/)

Téma: libovolné

Rozsah povídky: maximálně do 5 stran

Výhry:

  1. místo: Nejlepší ohodnocená práce získá knihu Jeden plus jedna (Jojo Moyesová) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Top Magazín 9E (http://www.ladymagazin.cz/)
  2. místo: Druhá nejlepší ohodnocená práce získá knihu Angelopolis (Danielle Trussoniová) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Top Magazín 9E (http://www.ladymagazin.cz/)
  3. místo: Třetí nejlepší ohodnocená práce získá knihu Oživené hroby (Karel Sabina) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Top Magazín 9E (http://www.ladymagazin.cz/)
  4. místo: Čtvrtá nejlepší ohodnocená práce získá publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Top Magazín 9E (http://www.ladymagazin.cz/)
  5. místo: Pátá nejlepší ohodnocená práce získá publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Top Magazín 9E (http://www.ladymagazin.cz/)

Pošli svou povídku na libovolné téma na e-mail: redakce.svet.knih@centrum.cz a získej zajímavé výhry a možnost zveřejnění tvé práce na stránkách magazínů. Nezapomeňte připsat k povídce také celé vaše jméno a adresu, abychom věděli, kam máme výhru zaslat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *