Kniha, která mi nedovolila přestat číst, aneb bestseller roku 2015

dívka ve vlaku

Strhující román, který vás nenechá v klidu, to je skvělá knížka Dívka ve vlaku.

Nový román, který si podmanil všechny žebříčky. Autorka Paula Hawkins poslala do světa nový román roku 2015, který se stal světovým bestsellerem. Když jsem ho uviděla ve výloze, neodolala jsem a podlehla pokušení si ho koupit. Byla to skvělá koupě. Kniha je velmi strhující a čtivá.dívka ve vlaku

Život tří žen, který je propleten do strhujícího příběhu, v jehož hlavní roli hraje hrdinka Rachel Watsonová.

Kniha mě uchvátila už na prvních stránkách. Děj, který na sebe perfektně navazuje se prolínal mezi třemi ženami.

Kniha byla loni také zfilmovaná. Zpracování se mi velice líbilo. Bylo to jako si oživit celou knihu během jedné hodiny. Režisérem je Tate Taylor a film si získal 67% hodnocení na ČSFD. Nic to však nemění na to, že kniha je prostě kniha. Vtáhne vás do děje, ani nevíte jak a najednou jste hlavní hrdinkou vy a čtete ten dech beroucí román jedním nádechem. Nemůžete se odtrhnout, kniha vám to nedovolí.

Jste to vy, kdo přemýšlí nad tím, co se tu noc vlastně stalo. dívka ve vlaku

Vše začíná v pondělí 15. července 2013. Rachel náhodně narazí na článek s titulkem, OBAVY O OSUD POHŘEŠOVANÉ ŽENY Z WITNEY. Na obrázku vidí tu dokonalou blonďatou krásku, která se už nejmenuje Jess, ale Megan Hipwellová. Podle policie se podezírá její manžel Scott, avšak Rachel ví, že to nemohl být on, ale že to určitě byl ten její milenec. Jak si poskládala dohromady toho neznámého muže v pátek večer.

Přejete si o knize dozvědět víc? Přečtěte si mou recenzi pro magazín Elegantní žena, kterou jsem napsala loni na jaro. I když to není novinka, určitě stojí za to si ji přečíst.

Naprosto všem, kdo milují napínavé čtení tuto knihu doporučuji.

Už jste knihu četli? Napište mi do komentářů, jaký je váš názor na knihu. Budu se těšit.

Milujeme čtení

Svět knih – Stanislava ♥

 

 

O Svět knih 109 Článků
Svět knih je první blog o knihách, který píše svou velkou knihu. Autorem zde může být každý, kdo má co nabídnout dalším čtenářům. Přidejte se i vy a pišme společně knihu o knihách, příbězích a sami sobě. Jsem Stanislava Vaďurová. Miluji psaní, slova a příběhy. Mám ráda fantasy příběhy, které mi otvírají brány do tajuplných světů. Večer po tmě se bojím u hororových příběhů se svým přítelem a láskou mého života, ve dne sním o mém dokončeném románu, na kterém pracuji, když zrovna nepíši pro jeden ze svých blogů, či pro zákazníky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*