fanfikce jurský svět

Claire a Owen spali po dlouhé noci , která byla plná lásky. Ráno se Owen vzbudil dřív než Claire nechal ji spát a šel udělat snídani. O něco později se vzbudila Clare , šla do kuchyně Owen ji popřál dobré ráno Claire mu odpověděla stejnou větou a úsměvem . Poté šli do práce .

 

 

o pár týdnů později 

Claire se ráno necítila dobře dokonce zvracela . Owen šel na záchod a našel ji tam . Povídá ji Claire je ti dobře ? Ne přizná se Claire. Owen ji řekl měla by si jít k doktorovi. Claire ho poslechla. Doktor jí řekl GRATULUJI.. bude z vás matka. Claire tomu nemohla věřit . Nevěděla jak to říct Owenovi. Prišla a ním k raptorům a povídá , Owene potřebuji s tebou mluvit. Owen se jí zeptal co potřebuje. Claire si Owena odtáhla dál od ostatních a pomalu povídá jsem …….. v ..nevím jak to mám říct .. Owen odpovídá notak mě to říct můžeš . Claire se zhluboka nadechla a celá  se roztřásla. Jsem začala znovu pomalu ,těhotná špitla. Cože podivil se Owen zopakuj to těhotná řekla Claire , Owen chvíli jen na ni civěl pak ji objal. Claire si oddichla . Pak se společně šli pochlubit ostatním. Všichni jim gratulovali. Claire ale každé ráno měla ranní nevolnosti , do práce však chodila . Tak se jednou stalo…. v práci se jí udělalošpatně a zvracela tam dokonce omdlela. Simon Massrani ji poslal domů. Když se večer Owen vrátil domů , Claire spala na gauči Owen ji dal pusu a zašeptal spi sladce . Ráno se Claire udělalo moc zle a cítila jak miminko kope. Omdlela Owen ji našel řekl at je doma ale Claire říká musím do práce ne Claire domlouval ji Owen .Claire nakonec souhlasila . Owen zůstal s ní. Dny ubíhali Claire už bylo v 9 měsíci . S Owenem se už nemohli dočkat. A tak jednou ráno Claire šla  na záchod a bylo jí zle ale jinak hůře než jindy předtím . A pak jí to došlo RODÍ POROD JE TADY . Najednou ucítila bolest aaaa vykřikla vzbudilo to Owena. Ten rychle vyběhl s postele. Claire padala Owen ji zachytil. Oba věděli že do porodnice to nestíhají . Claire musí RODIT DOMA. Owen ji pomohl do postele, Claire z bolestmi ulehla. Zatlač říkal na ni Owen. Ehhh to se ti lehko řekne namítla Claire nakvašeně. OK OK  povídal Owen . dýchej dodal. To se ti taky řekne lehko. Vykřikla Claire . AAAAAA to bolí vzápětí se pozvracela . CLAIRE . Owen si dělal starost Claire byla zesláblá , ZATLAČ , Claire už vidím hlavičku. Claire ho poslouchala. Ještě kousek notak . Claire zatlačila Owen vzal dětatko. ale Claire vzápětí omdlela . Když se vzbudila viděla Owena jak drží miminko a povídá …. je to děvčátko . Claire se usmála . A povídala jsme rodiče. Ale jak ji budeme říkat? zeptala se To je jen na tobě odpověděl Owen . Claire se na chvíli zamyslela ……….. Zara odpověděla po chvíli. Owen poté na děvče říká vítej mezi námi Zaro. Pak na Claire říkal je celá po tobě . Claire se je usmívala. Do pokoje vtrhla Blue . Ale Zara se ji nebála smála se na CELÉ KOLO. Chtěla si s ní hrát Owen s Claire ji pustili. Blue si s ní rozuměla . A Claire povídá je celá po tobě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

trochu později

 

 

Claire se šla podívat do práce , ale neviděla Zaru svou asistentku . Vivian povídala že ji viděla jak běží na záchod. Claire se podivila a šla se tam podívat. Z jednoho se ozývaly zvuky jako by tam někdo zvracel. Claire zaťukala a ptala se Zaro jsi tam. JOOO . Ozvalo se pojď dál Claire. Claire vešla Zara zvracela. Pak povídala, Musím  … ti ….. n.. něco .. říct. No.. řekla Claire . Jsem těhotná vyhrkla Zara. Claire se divila. Tohle opravdu nečekala . Budeš mi radit zeptala se Zara poté zaskočené Claire nezbývalo nic jiného než souhlas .

                                         KONEC

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *