Přestaňte psát do šuplíku! Pište pro celý svět!

KLUB PISÁLKŮ nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří milují psaní a touží po tom stát se známým autorem či dokonce vydat svou vlastní knihu.

Chceme dát příležitost všem, kteří po ní touží a umožnit vám snadno si vložit svůj příspěvek na naše stránky. Je to jednoduché, nepotřebujete k tomu žádné zkušenosti s našim systémem, pouze základní znalost Wordu a umět správně číst, co po vás chceme.

Získej zajímavé odměny a možnost ukázat světu svůj talent!

Staň se členem našeho KLUBU PISÁLKŮ. Získejte možnost vkládat si své příspěvky na stránky, vědět jako první o nových literárních soutěžích či novinkách našeho magazínu. A možnost publikovat své články pod svou vlastní rubrikou.

Jak se přidat do klubu?

Jsou dvě možnosti, jak se přidat do klubu. Můžete použít formulář v bočním panelu stránky, nebo napsat e-mail na adresu: redakce.svet.knih(zavinac)centrum.cz, ve které uvedete, že máte zájem, stát se členem našeho klubu.

Přihlaste se do našeho klubu a získejte jedinečné výhody, které vám magazín nabízí.

Členstvím získáte mnoho

  • zajímavé odměny za své články, které se každý měsíc budou měnit
  • stránku se svým jménem a fotografií, kam můžete sepsat všechny důležité informace o vás, vašich zájmech a psaní (ukázka zde)
  • možnost získat zajímavé e-booky a to zcela ZDARMA!
  • jako první se dozvíte o našich literárních soutěžích
  • zkušenosti v redaktorské činnosti. Jsme magazín a tak se jako autor stanete nejenom členem KLUBU PISÁLKŮ, ale také součástí redaktorského týmu. Vaše příspěvky si můžete sami vkládat na stránky magazínu.
  • praxi, kterou si můžete dát do životopisu
  • možnost umístění reklamního článku nebo reklamy na váš blog či web
  • možnost mít vlastní rubriku, plnou vašich jedinečných textů a příspěvků

Pozvěte také své kamarády pisálky, aby se připojili do našeho KLUBU PISÁLKŮ. Pište společně zajímavé články, bavte se a sdílejte své příspěvky na sociálních sítích.

Stanislava – autorka blogu Svět knih
Blog plný poutavého čtení, recenzí i zábavy.

Pravidla pro autory

Co všechno můžete publikovat?

Odměny pro snaživé pisálky