Blíží se konec naší literární soutěže, nezmeškejte jej!

Soutěžní povídky se již hromadí v naší e-mailové schránce. Je nejvyšší čas zaslat svou soutěžní povídku a získat tak možnost vyhrát jednu ze zajímavých cen. Nezmeškejte svou šanci na výhru a možnost publikovat svou povídku na stránkách našich magazínů!

Soutěží se o zajímavé ceny

  1. místo: Nejlepší ohodnocená práce získá knihu Robokalypsa (Daniel H. Wilson) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Lady magazin (http://www.top-magazin.cz/)
  2. místo: Druhá nejlepší ohodnocená práce získá knihu Paranormální svět. Můj život věnovaný hledání života po životě (Moody Jr. Raymond A., Perry Paul) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Lady magazin (http://www.top-magazin.cz/)
  3. místo: Třetí nejlepší ohodnocená práce získá knihu Život střídá smrt (Petr Prouza) a publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Lady magazin (http://www.top-magazin.cz/)
  4. místo: Čtvrtá nejlepší ohodnocená práce získá publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Lady magazin (http://www.top-magazin.cz/)
  5. místo: Pátá nejlepší ohodnocená práce získá publikaci povídky na stránkách magazínu Svět knih a Lady magazin (http://www.top-magazin.cz/)

Jak soutěžit?

Zašlete povídku na libovolné téma na naši e-mailovou adresu: redakce.svet.knih@centrum.cz, připojte své jméno a adresu, abychom věděli kam v případě výhry zaslat cenu a čekejte! Již 6. ledna se dozvíte výsledky naší soutěže. Tak mnoho štěstí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *